Скільки разів на місяць Ви проводите прибирання?

Скільки разів на місяць Ви проводите прибирання?

Три, чотири, п'ять? Занадто багато! Скільки годин на місяць Ви, в середньому, витрачаєте на чистку?

Клінінгова компанія «Блеск» - з чистотою ми на ти.

Клінінгова компанія «Блеск» - з чистотою ми на ти.

Професійне обладнання для клінінгу, якісні та екологічно чисті миючі засоби, компетентність і майстерність команди

Чому клієнти вбирають саме нас


Клінінгова компанія Блеск в г. Киев

Регулярна прибирання - запорука здоров'я. Повноцінно відпочивати і плідно працювати можна тільки в чистому приміщенні.

Швидко позбутися від бруду, пилу, грибка у ванній або вовни тварин - головних джерел алергії, розібрати мотлох або навести порядок після ремонту Вам допоможе клінінгова компанія «Блеск» в Києві.

 • Досвід
 • Якість
 • Ефективність

Фахівці нашого клінінгу надають найширший спектр послуг з прибирання квартир, будинків, заміських котеджів або офісів, в тому числі після капітального ремонту. Ви можете замовити у нас і хімчистку меблів, ковроліну або профілактику кондиціонера.

Ввічливий персонал з великим досвідом роботи виконає навіть найскладнішу роботу в максимально короткий термін. Виїзд по Києву здійснюється вже через 2 години після оформлення замовлення.

Користуючись послугами нашої клінінгової компанії, Ви можете не переживати за здоров'я маленьких дітей і домашніх тварин.

 • 3765

  Виконаних послуг

 • 5768

  Клієнтів

 • 1430

  Позитивних відгуків

Для прибирання ми використовуємо тільки якісні екологічно чисті засоби відомих німецьких брендів. Вся продукція сертифікована, не має неприємного запаху і не викликає алергії.

 • 765

  Виконаних робіт

 • 1023

  Клієнтів

 • 430

  Позитивних відгуків

Професійне німецьке обладнання дозволяє без зусиль прибрати найскладніші забруднення з мінімальним рівнем шуму. Генеральнальная прибирання більше не потурбує сусідів.

 • 765

  Виконаних робіт

 • 1023

  Клієнтів

 • 430

  Позитивних відгуків

Наші гарантії


Репутація клінінгової компанії «Блеск» не дозволяє порушувати обумовлені строки збирання. Ми цінуємо своїх клієнтів і завжди готові прийти на допомогу, якщо потрібно терміново прибрати приміщення до приходу гостей, навести порядок після веселої вечірки або підготувати офіс до роботи після ремонту.

Обсяг робіт обмовляється заздалегідь, наші замовники завжди знають кінцеву вартість прибирання приміщення. Менеджери нашого клінінгу контролюють всі етапи наведення порядку, гарантуючи не тільки збереження особистого майна клієнта, а й високу якість роботи.

Фахівці компанії грамотно і відповідально підходять до будь-якого завдання - швидко очистять паркет і плитку від будь-яких забруднень, приберуть плями на м'яких меблів, подарують блиск стекол і дзеркал. Розлучення на вікнах, тріщини на паркеті або гори неприбраного після себе сміття - це не про нас.

У Вас не вистачає сил і часу самостійно навести порядок або просто немає бажання витрачати дорогоцінні хвилини життя на розбір мотлоху і важкі пилососи - клінінг «Блеск» зробить це за Вас! Наші ціни Вас обов'язково порадують!