Миючі засоби


Навколишній нас світ - природа, вода, повітря, середовище проживання - є необхідним і життєво важливим фактором. Щось глобальне і неосяжне.
Наші квартири, будинки і робочі офіси - це маленький, але не менш важливий навколишній нас світ.

Підтримуючи чистоту і гігієну, екологію і здорову атмосферу ми піклуємося в першу чергу про своє здоров'я і безпечному існуванні.

При виконанні прибирання, компанія «Блиск» використовує тільки екологічно чисті, що не завдають шкоди здоров'ю і навколишньому середовищу миючі та чистячі засоби виробництва Kärcher, Amway, Nerta.

Миючі засоби:

Миючі засоби німецької компанії Kärcher, зарекомендувала себе, як лідера у виробництві обладнання і засобів в області клінінгу, використовуємо для проведення чищення килимів, м'яких меблів, килимових покриттів. Засоби Kärcher не мають різких запахів і абсолютно нешкідливі.

Миюча хімія Nerta виробництва Бельгії, не залишає жодного шансу жировим і каменеподібним утворень. Представлена ​​різними миючими засобами, діапазон використання від підлоги і стін до духовок і трубопроводів. Препарати призначені для чищення та дезінфекції, з бактерицидною та фунгіцидною ефектом. Використовувана хімія не містить отрут і здатна до біологічного розкладу понад 90%.

Миючі засоби фірми Amway гіпоалергенні, не містять лугу, фреону, хлору, фосфатів та інших шкідливих речовин.

Клінінгова компанія «Блиск» - Ми дбаємо про Ваше здоров'я і навколишнього середовища.