Обладнання


Професійний клинер це не просто прибиральник з віником і ганчіркою, це майстер, оснащений спеціальною технікою та інвентарем.

Спеціалізоване обладнання, що застосовується в професійному клінінг - це запорука максимальної і ефективної мийки та чистки в процесі збиральних робіт.

Для досягнення високої якості прибирання ми віддаємо перевагу італійському і німецькому устаткуванню - лідерам у виробництві спеціалізованої техніки та інвентарю для клінінгу, а також миючих засобів.

Пилососи, парогенератори провідних німецьких виробників Kärcher, Nilko. А також італійського виробництва Soteca, Storm, Lava, Comec. Устаткування для мийки вікон, обладнання для догляду за підлогами італійської фірми TTS. Серветки, ганчір'я, пади для натирачів фірми KRANZLE.

Основною зброєю в арсеналі клінера є пилосос. Компактний і потужний, здійснює вологе і сухе прибирання приміщень. Залишає після себе ідеально чисту поверхню. Вологе прибирання пилососом використовується для клінінгу підлог, стін, меблів, дверей, килимових покриттів.

При генеральному прибиранні проводиться не тільки вологий клінінг, а також очищення парою за допомогою паропилосос. Наприклад: хімчистка м'яких меблів. В даному випадку проводиться не тільки чистка, але і дезінфекція. Пар проникає глибоко всередину матраців і подушок, вбиває пилових кліщів і хвороботворні бактерії.

Парогенератори - чистять важкодоступні і важко вичищати місця - шви плитки, витяжки, вентиляційні решітки та інше; видаляють жир і кіптява. Полотери використовуються для додання паркету свіжого і блискучого вигляду. Миття підлоги і склоочисники, відповідно для миття підлоги і стекол (вікна, вітражі).

Ось такий арсенал супроводжує нашу професійну клінінгову команду. Звичайно, ми не привеземо все скопом до Вас. Техніка та миючі засоби залежать від поставлених завдань, будь то прибирання квартири після ремонту, або генеральне прибирання або чищення килимів - все має своє призначення

Телефонуйте і замовляйте послуги клінінгу в компанії «Блиск». Ми працюємо цілодобово і без вихідних.