Хімчистка меблів

Наименование работ Цена в грн.

Хімчистка меблів – правильний догляд – відмінний результат!

М'які меблі – частина інтер'єру, яка виконує важливі функції. Зручність, естетика, зовнішній вигляд меблів, в тому числі м'якою - невід'ємна частина життя людини.
Хімчистка меблів – зручна і практична процедура очищення поверхні оббивки від забруднень, плям, пилу і продуктів життєдіяльності шкідливих для здоров'я людини бактерій.
Якщо не проводити регулярну хімчистку меблів, то вона втратить свій привабливий зовнішній вигляд, швидко постаріє, в ній накопичаться пил, бруд і безліч алергенів.
Якщо у вас вдома є домашні тварини, то це обов'язковий привід робити періодичну чистку меблів, а м'яких – тим більше!
Пропонуючи клінінгові послуги, ми комплексно підходимо до вирішення питань по чистоті.
Наприклад, провівши чистку і обробку м'яких меблів, ми наводимо в порядок корпус дивана або крісла: очистити від пилу і бруду, виробляємо якісну полірування спеціальними засобами, які «латають» подряпини, надають дерев'яним поверхням свіжий і доглянутий вигляд.

Хімчистка меблів – правильна технологія

Хімчистка меблів має наступну технологію проведення:
1. З допомогою потужного пилососа або унікальної щітки з використанням ефекту торнадо» проводиться очищення меблів від глибокої пилу;.
2. З допомогою спеціальних сертифікованих засобів виводяться плями;.
3. Потім проводиться глибока хімічна чистка безпечними засобами. Наприклад, засіб Fornest володіє унікальним якістю: при повній відсутності агресивних миючих ПАР, його компоненти повністю розчиняються в тканинах меблевої обшивки;.
4. Промивка м'яких меблів «сухий» піною і сушка спеціальним обладнанням;.
5. Покриття м'яких меблів спеціальним грязе - і водовідштовхувальним засобом, який «оживляє» колір оббивки і продовжує термін її експлуатації;.
6. Приведення в порядок дерев'яних частин м'яких меблів.
 
Ми використовуємо тільки сертифіковані безпечні засоби для догляду за меблями, що володіють властивостями з відновлення початкового свіжого зовнішнього вигляду і оббивки. Наприклад, затертости на шкіряних диванах ми видаляємо за допомогою спеціальних засобів, які відновлюють структуру оббивки.
 
Хімчистка меблів проводиться регулярно 1 раз на рік або частіше, це залежить від ступеня її експлуатації.
За умови правильного і якісного догляду за предметами інтер'єру, вони надовго зберігають свій гарний зовнішній вигляд і створюють неповторний образ вашого будинку, офісу або салону.