Генеральне прибирання

Наименование работ Цена в грн.
Генеральне прибирання квартир від 25 грн за м2

Генеральне прибирання – максимум чистоти!

Комплексне прибирання квартир/будинків – від 20 грн. за м2.

Генеральне прибирання квартир/будинків – від 25 грн. за м2.

Генеральне прибирання будь-якого приміщення – це створення сприятливих умов для життя або для роботи. Наприклад, генеральне прибирання будинку – турбота про здоров'я всієї родини, створення атмосфери сімейного затишку і прекрасного настрою.
Процес проведення генерального прибирання не викликає приємних емоцій, зате «блискучий» результат подобається всім без винятку!
На відміну від щотижневого прибирання, поняття «генеральна» свідчить про масштабність проведення робіт. Для фахівців компанії «Блиск» будь-яка прибирання – це робота, до якої ми ставимося з професійною відповідальністю.
Ми проводимо генеральне прибирання в будь-яких приміщеннях великою і малою площею. Кожен будинок, офіс, торговий центр потребують проведення генерального прибирання хоча б раз в пів – року.
Навіть за умови постійного догляду за приміщенням в ньому поступово накопичується пил і шкідливі мікроорганізми.
Іноді проведення генерального прибирання відбувається позапланово перед якимось торжеством або перед святами. В цьому є великий плюс, наприклад, свій ювілей або яку-небудь вечірку ви будете проводити в чистому і світлому приміщенні. Це додасть вашому святу ще більшого позитивного настрою!.

Генеральне прибирання з «Блиском» – зручно і якісно

При проведенні генерального прибирання фахівцями компанії «Блиск» застосовуються професійні чистячі і миючі засоби та обладнання.
Генеральне прибирання включає в себе:
1. Усунення пилу з усіх поверхонь, меблів, в тому числі і з м'яких меблів, з допомогою спеціального пилосмока для сухого прибирання;.
2. Миття стекол, дзеркальних поверхонь, вітражів, лоджій і вікон, в тому числі, розташованих на висоті.
3. Ретельне миття підлог і плінтусів. Як додаткову послугу пропонуємо якісне полірування паркету або підлогової плитки;.
4. Для додання блиску і антистатичних властивостей меблів застосовуються спеціальні професійні поліролі й мікрофіброві серветки;.
5. Видалення забруднень на кухні, зовні і всередині кухонних меблів, із зовнішніх поверхонь побутової техніки;.
6. Використання потужного парогенератора гарантує відмінний результат прибирання та дезінфекцію приміщень;.
7. Особлива увага приділяється ванних кімнат, санвузлів, постирочным кімнатах і саун;.
8. Якщо у вашому помешканні є вироби з металу, ми ретельно вимиємо і высушим металевий декор.
Генеральне прибирання з «Блиском» – це зручно, швидко і вигідно!